Молодіжний культурно-освітній хаб "Тандем" на базі Марганецького ліцею №3
У вересні 1932 року була відкрита початкова школа № 3 у приміщенні колишнього млина, розташованого у двоповерховому будинку недалеко від нинішньої друкарні. А вже 1937 року школа стала семирічкою. Її директором був Дриженко Василь Євгенович. Учителями у той час були Капитонова М.П., Конарева Т. Т., Гаврилова Л.И., Краснокутська О. П., Галка Е.К.
Війна була важким випробуванням для колективу. Школа була зруйнована. На фронті загинув її директор Дриженко В.Є.
Дриженко Василь Євгенович
перший директор школи
Після звільнення міста від фашистів у 1944 році довелося шукати нове приміщення для школи.
Спочатку під школу відвели одну з трьох дореволюційних казарм у районі електропідстанції. Ці казарми були страшним видовищем: вікна і двері вибиті, стіни в кіптяві, на підлозі сліди від вогнищ. Немало зусиль довелося прикласти новому директорові Дяченку Павлу Миколайовичу, педагогічному колективу, батькам, учням, щоб привести одну з будівель у придатне для школи приміщення: прибирали і ремонтували свою школу, збирали меблі.
Як раділи учителі, учні, батьки, коли було побудоване нове приміщення школи в 1953 році! А вже в 1954 році був перший випуск середньої школи.
Дяченко Павло Миколайович
учасник війни, інвалід, став директором школи після звільнення міста від фашистських загарбників у 1944 році. Саме він з групою вчителів відшукав місце для школи в одній з трьох казарм, ремонтував, збирав столи, стільці по навколишніх дворах і організовував навчання учнів.
Павелко Василь Іванович
був призначений директором школи у 1948 році після демобілізації з лав армії по інвалідності. Великі зусилля докладав до створення матеріальної бази школи.
Головко Микола Карпович
директор школи з 1945 по 1948 роки
Вітько Іван Кузьмич
був директором школи з 1949 по 1961 роки. Учасник війни, який багато зусиль доклав до будівництва і обладнання нового приміщення школи, де розпочалися заняття 1 вересня 1953 року і в якому школа знаходиться до цього часу. Під його керівництвом в школі було побудовано майстерні, теплицю, створено спортивний майданчик, насаджено сад. Велику турботу він проявляв до дітей, які втратили батьків під час війни і виховувались у дитячому будинку ім. Горького.
Олейніков Федір Михайлович
директор школи з 1961 по 1969 роки
Кричевська Анна Аронівна
директор школи з 1969 по 1980 роки
Осадчий Євген Олександрович
директор школи з 1980 по 1987 роки
Мисків Володимир Іванович
директор школи з 1987 по 2003 роки